o nas

Red Herring

Jesteśmy kompaktową, butikową firmą o wyjątkowej renomie na rynku sprzedaży przedsiębiorstw. Mamy za sobą 12 lat doświadczenia w tej branży i setki zrealizowanych transakcji. Naszą specjalnością jest sprzedaż przedsiębiorstw na zlecenie ich właścicieli.

Działamy dyskretnie i skutecznie. Stosujemy własną, oryginalną, wypracowaną metodologicznie i sprawdzoną empirycznie strategię sprzedaży przedsiębiorstwa. Pozwala ona na skuteczne zaprojektowanie i przeprowadzenie procesu sprzedaży biznesu – od określenia oczekiwań sprzedających, poprzez poszukiwanie potencjalnych inwestorów, aż do nadzoru nad realizacją transakcji. Zaufaj nam – potrafimy to robić.

Tomasz Jakowiecki

Właściciel

red herring

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

  1. Proces sprzedaży firmy do skomplikowane przedsięwzięcie. W trakcie jego realizacji czekają na nas przeróżne niespodzianki i niespodziewane zwroty akcji – warto posłużyć się naszym doświadczeniem, a widzieliśmy już niejedno.

  2. Doradztwa transakcyjnego nie da się nauczyć w rok czy dwa – to wymaga czasu. Jednym z najsilniejszych atutów Red Herring jest ponad 12-letnia praktyka w realizacji procesów sprzedaży firm.

  3. Naszą rolą jest wsparcie Ciebie na wszystkich etapach sprzedaży – od sformułowania celów i oczekiwań, przez przygotowanie firmy oraz Ciebie do sprzedaży, wytypowanie potencjalnych nabywców, odpowiedni, profesjonalny i poufny kontakt z nimi, negocjacje warunków i realizację transakcji.

  1. Red Herring posiada wielu międzynarodowych partnerów, dzięki czemu korzystamy z doświadczeń bardziej dojrzałych rynków oraz dysponujemy olbrzymią bazą kontaktów.

  2. Każdy projekt to precyzyjne typowanie potencjalnych nabywców. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu znamy doskonale rynek inwestorów, co znakomicie ułatwia nam pierwszy kontakt w ramach każdego z projektów.

  3. Angażujemy się w wybrane projekty i im poświęcamy całą naszą uwagę i czas. Ja jako właściciel firmy biorę zawsze bezpośredni udział w realizacji każdego z procesów sprzedaży przedsiębiorstw.

lat doświadczenia
projektów
spotkania negocjacyjne
Nasi partnerzy

Granice nie mają znaczenia

Typując potencjalnych nabywców dla przedsiębiorstw naszych klientów nie zamykamy się wyłącznie na rynku polskim. Jeśli charakter przedsięwzięcia podlegającego sprzedaży nie wyklucza możliwości zainteresowania zakupem inwestorów spoza Polski, korzystamy z naszych kontaktów, jak również posiłkujemy się wsparciem naszych międzynarodowych partnerów.

MIĘDZYNARODOWI PARTNERZY

Masz pytania? Napisz!