red Herring

Płatne Konsultacje

Chcesz bez zobowiązań co do współpracy porozmawiać dłużej i merytorycznie na temat sprzedaży biznesu? U nas możesz to zrobić. Umów się na Konsultacje z doświadczonym dealmakerem Red Herring. Rozmowa będzie poświęcona wyłącznie Tobie i Twojej firmie, a co najważniejsze, to Ty decydujesz o czym będziemy rozmawiali. A to wszystko bez sprzedażowej otoczki i niepotrzebnego pośpiechu.Oddajemy Ci 3h naszego czasu.Koszt takiej konsultacji to 3 tys. zł netto.

red herring

O czym możemy porozmawiać podczas Konsultacji

  1. Wiele osób myśli o sprzedaży firmy, jednak nie potrafi określić celu takiego działania. A ten cel kształtuje przekaz, narzędzia, historię którą opowiemy nabywcom. W trakcie konsultacji pomożemy Ci wyklarować ten cel. Bez niego nie osiągniesz efektów.

  2. Nie każda firma jest sprzedawalna. Niektóre nigdy nie znajdą nabywców, inne wymagają przystosowania do transakcji. Powiemy Ci, jak jest z Twoją firmą.

  3. Pamiętaj, że sprzedaż firmy nijak ma się do jej wyceny. Wycena jest szkodliwa i niepotrzebna. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy Ci jednak podać w przybliżeniu, jakiej ceny możesz się spodziewać (a jakiej niekoniecznie) za swój biznes

  1. Gdy określimy cel, kolejnym elementem dyskusji może być grupa docelowa potencjalnych nabywców na Twoje przedsiębiorstwo. Nie każdy biznes będzie leżał w zasięgu zainteresowania konkretnej grupy nabywców.

  2. Większość osób nigdy nie sprzedawała firmy, dlatego nie wiedzą od czego zacząć. Podczas konsultacji powiemy Ci jak się do tego zabrać. Nieważne, czy będziesz korzystać z naszej pomocy, czy podejmiesz się samodzielnego działania – w każdym wypadku taka wiedza i wskazówki będą bezcenne.

  3. Jeśli zgłosił się do Ciebie nabywca, to świetnie. Część pracy Cię ominęła. Od tego jak będziesz rozmawiać z kupującym będzie zależała cena i szansa na zrealizowanie transakcji. Powiemy Ci konkretnie co i jak mówić oraz robić.

lat doświadczenia
projektów
spotkania negocjacyjne

Potrzebujesz Konsultacji? Napisz!